Fauna park - Dětský ráj

 

 
Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\Back.gif

 

Co se nám podařilo v roce 2013:
                    

V loňském roce se nám podařilo zejména zvětšit jezírko s rybami a vodní drůbeží a rozšířit ho i o koutek s vodními rostlinami. Díky novému sytému čištění a filtrace vody jsou lépe viditelné okrasné ryby - zejména koi kapři a karasi zlatí. Ty je možné nově krmit granulemi z krmícího automatu, který se nachází v přístřešku u lam alpak, hned naproti jezírku. Krmení ryb je velkou atrakcí, proto doporučujeme všem návštěvníkům, aby se vybavili desetikorunami do automatu.

 

Loni byla rovněž započata stavba venkovní voliéry pro papoušky Ara Ararauna, které se nám snadletošním roce podaří zařadit do expozice pro návštěvníky.

 

Areál bohužel není vybaven toaletami, na které se nám nepodařilo najít sponzory.

 

Z DŮVODU REKONSTRUKCE STRÁNEK NEBUDOU NĚKTERÉ ODKAZY DOČASNĚ FUNKČNÍ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

         

 

otevírací doba

 

březen - říjen:       9:00 - 20:00 (areál se zavírá nejpozději hodinu před západem slunce)

listopad - únor:    9:00 - 16:00


 
    
  Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif   historie   Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif   zvířata   Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif  fotky    Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif   dotazy   Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif   kontakt   Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\REACT5\Desktop\Web\images\BD21314_.gif